RUSH

PC ve mobil oyun donanım ve aksesuarı

HAMARAT

Mini Dikiş Makinaları

TRILOGIC

PC  donanım ve aksesuarı

RUSH

“RUSH” Markası Temkom Elektronik tarafından PC ve mobil oyun donanım ve aksesuarı alanında 2007 yılında faliyete başlamıştır.
“RUSH” Pc ve mobil oyun aksesuarlarında tasarım, konfor, estetikden ödün vermeden ilk günkü heyecanı ve gururu sürdürmektedir.
“RUSH” Güncel oyun donanımları ve teknoloji ürünleri üzerinde, temelinde inavosyon ve üretim odaklı kavramını esas alarak alanında sürekli yenilenmektedir.
“RUSH” Bütün ürünlerde müşterilerinin beklentilerini en hızlı, rekabetci ve kaliteli hizmetlerle karşılayabilen ve dinamik, yenilikci süreli gelişimi hedefleyen, alanında sektörün lideri olmayı hedeflemektedir.

HAMARAT

“HAMARAT”  Markası Temkom Elektronik tarafından mini dikiş makinaları alanında 2007 yılında faliyete başlamıştır.

Hamarat mini dikiş makinaları kullanıcısına pratik, hızlı çözümler sağlamak ve kullanım kolaylığı sayesinde küçük tadilat ve hobi amaçlı tasarımlar yapabilme olanağı sağlamak, taşınması kolay pratik çözüm sunabilen mini dikiş makinaları üretmekte ve geliştirmektedir.

TRILOGIC

Trilogic” Markası olarak Temkom Elektronik tarafından bilgisayar sarf malzemleri, ve oyuncu ekipmanları alanında 2001 yılında faliyete başladık.

Trilogic‘ olarak oyuncu ve ofis ekipmanları kullanıcısına sağlamlık, kalite ve hızlı çözümler üretmekte ve geliştirmekteyiz. Genel olarak müşterilerimizin yaşam kalitelerini yükseltmeye yardımcı olan yenilikçi ve modern yaklaşımlar geliştirmekteyiz.